Program...Lotus Sport ( City Mall ) - Str. Padesu nr.2, Tel : 0762.244.524

 

PROGRAM SALA AEROBIC 1 PARTER

ORA LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA ORA
8.30 8,30 B.C.A.F.(brate, coapse, abdomen, fesieri) - CRISTINA 8.30
9.00 9.00 STEP & TONE - CRISTINA

9.30 REBOUND AAS - Cristina

9.00 TOTAL BODY WORKOUT- CRISTINA 9.30
10.00 10.00 KANGOO JUMPS - CRISTINA 10,00 CARDIO&TONE STEP - ALEXANDRA

 

10,00 TOTAL BODY WK- ALEXANDRA 10.00 KANGOO JUMPS - CRISTINA
10.00 KANGOO JUMPS - NATALIA 10.00
11.00
11.00 KANGOO JUMPS - ALEXANDRA 11.00 KANGOO JUMPS - ALEXANDRA
11.00 BALET WORKOUT-IRINA / PILATES -MADALINA 11,00 STEP TONE - ALEXANDRA /COMBAT&TONE - NATALIA 11.00
12.00 12.00 - COMBAT&TONE - IRINA/MADALINA 12,00REBOUND AAS- ALEXANDRA /NATALIA 12.00
13.00 13.00KANGOO JUMPS- ALEXANDRA 13.00ZUMBA - VIOLETA 13.00
14.00 14.00
15.00 15.00
15.30 15.30
16.30 16.00
17.30

17.30 REBOUND AAS-- BIANCA

17.30 CARDIO&TONE - CAMI
17.30 STEP &TONE- CAMI

 

17.30
18.30 18.30 KANGOOJUMPS - DANA 18.30BALLET WORKOUT - ALEXANDRA 18.30 REBOUND AAS- DANA 18.30 REBOUND AAS- BIANCA 18.30 STEP & TONE - NATALIA 18.30
19.30 19.30 ZUMBA - DIANA 19.30KANGOO JUMPS - ALEXANDRA 19.30 KANGOOJUMPS - DANA 19.30 TAE BO - DANA 19.30 KANGOO JUMPS - NATALIA 19.30
20.30 20.30 TAE BO - IRINA 20.30 REBOUND AAS-NATALIA 20.30 CARDIO DANCE - ALEXANDRA   20.30 KHAI BO-ADRIAN 20.30

.

PROGRAM SALA AEROBIC 2 ETAJ 2

 

ORA LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA ORA
10.00
17.30 18.30 - KANGOO KIDS - CAMI 17.30ZUMBA- BIANCA
17.30STRETCH& TONE- BIANCA
10.00/11.00/17.30
18.30 18.30PILATES- BIANCA 18.30STEEL COMBAT- FERNANDO GORINI 18.30STEP DANCE- BIANCA 18.30 STEP & ZEN- DANA 18.30STEEL TRAINING- BIANCA
18.30
19.30 19.30STEP & TONE- BIANCA 19.30 STEEL TRAINING- FERNANDO GORINI 19.30STRETCH & TONE- BIANCA 19.30 STEEL TONIC -FERNANDO 19.30C.A.F.- BIANCA 19.30
20.30 20.30FITNESS FUSION LOWER BODY - SOSO
20.30FITNESS FUSION UPPER BODY - SOSO
20.30FITNESS FUSION- PUMP - SOSO 20.30 FITNESS FUSION PUMP  - SOSO 20.30
.

 

PROGRAM SALA INDOORWALKING DEMISOL - Pentru rezervari - Mobil:0762 244 524/Fix:021 337 33 69

 

ORA LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA ORA
10.00 10.00 INDOORWALKING- -RAZVAN 10.00 INDOORWALKING- -RAZVAN 10.00INDOORWALKING- -RAZVAN 10.00
12.00 12.00 INDOORWALKING- -SOSO 12.00 INDOORWALKING- -SOSO 12.00
18.30 18.30 INDOORWALKING- -SOSO 18.30 INDOORWALKING- - SOSO
18.30 INDOORWALKING- -RAZVAN 18.30 INDOORWALKING- -SOSO 18.30INDOORWALKING- -RAZVAN 18.30
19.30 19.30 INDOORWALKING- -SOSO 19.30 INDOORWALKING- -SOSO 19.30 INDOORWALKING 30'+WALKEXERCISE 30' -RAZVAN 19.30

 

PROGRAM SALA WALKEXERCISE DEMISOL - Pentru rezervari - Mobil:0762 244 524/Fix:021 337 33 69


 

ORA  LUNI MARTI MIERCURI
JOI VINERI SAMBATA DUMINICA ORA
10.00 10.00 WALKEXERCISE-RAZVAN 10.00WALKEXERCISE-RAZVAN 10.00
11.00

11.00

 

19.30 19.30 WALKEXERCISE-ANCA 19.30 WALKEXERCISE-SOSO 19.30 WALKEXERCISE-RAZVAN 19.30WALKEXERCISE-SOSO 19.30 INDOORWALKING 30'+WALKEXERCISE 30' -RAZVAN 19.30

 

.

PROGRAM SALA-ARTE MARTIALE ETAJ 2

ORA LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA

ORA
11.00 11.00 KICK BOX ADRIAN 11.00 KICK BOX- ADRIAN 11.00 KICK BOX- ADRIAN
08.15 -10.00 KYOKUSHIN- IONUT 08.30-10.00
16.00-18.00 16.00- 18.00 BOX  16.00- 18.00 BOX 15.00- 17.00 BOX 10.00 - 13.00 AIKIDO- SORIN 10.00 - 13.00 AIKIDO- SORIN 10.00-13.00
18.00-20.00 18.00- 20.00 KICK BOX- ADRIAN 18.00 -19.30 KYOKUSHIN IONUT S. 18.00- 20.00 KICK BOX- ADRIAN 18.00 -19.30 KYOKUSHIN- IONUT S. 18.00- 20.00 KICK BOX- ADRIAN 18.00/18.30
19.30/20.00 20.00 KICK BOX- ADRIAN 19.30 - 21.30 AIKIDO- SORIN 20.00 KICK BOX- ADRIAN 19.30 - 21.30 AIKIDO- SORIN 20.00 KICK BOX- ADRIAN/ 20.30 -21.30 KYOKUSHIN IONUT (SALA AEROBIC ET 2) 19.30/20.00

* orele se tin cu MINIM 5 persoane