ORAR

LOTUS CLUB PADESU

PROGRAM CLUB
LUNI-VINERI 7:00 – 23:00
SAMBATA – DUMINICA 8:00 – 19:00

LUNI

ORA
 ☛
STUDIO 1
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 3
☚  ☛
SPINNING
09:00PUMP
17:30PILATES
18:30KOMBAT JUMP & TONECARDIO DANCE
19:00INDOOR CYCLING
19:30BIT TOTAL BODY WORKOUT
20:30KYOKUSHYN KUNG FUSTEP &TONE

MARTI

ORA
STUDIO 1
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 3
☚  ☛
CYCLING
☚  
09:00STEP&TONE
17:30STEP&TONE
18:30BIT CARDIO KOMBAT
19:00CYCLING
19:30TONING
20:30STEP &TONE

MIERCURI

ORA
STUDIO 1
STUDIO 4
☚  ☛
STUDIO 3
☚  ☛
CYCLING
☚  
9:00PILATES
17:30STEEL TONIC
18:30STEP&ZEN STRETCH AND TONE
19:00CYCLING
19:30CARDIO DANCE YOGA
20:30KANGOO JUMPS KYOKYSHIN

JOI

ORA
 ☛
STUDIO 1
 ☛
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 3
☚  ☛
CYCLING
9:00TOTAL BODY WORKOUT
17:30CIRCUIT TRAINING
18:30SUPER JUMP
19:00CYCLING
19:30STICK MOBILITY WORKOUT
20:30LATINO CRAZY WORKOUT

VINERI

ORA
STUDIO 1
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 3
☚  ☛
CYCLING
☚  
09:00STEP&TONE
17:30TABATA
18:30BITFIGHT CLUB-KHAI BO
19:30COREX & POSTURALABT
20:00KUNG FU

SAMBATA

ORA
STUDIO 1
☚  ☛
STUDIO 3
☚ ☛
CYCLING
☚  
10:30INDOOR CYCLING
11:00AFRO AEROBIC & STICK
12:00BITCARDIO & TONE
13:00KANGOO JUMPS

DUMINICA

ORA
STUDIO 1
☛☚
STUDIO 3
☛☚
CYCLING

11:00SUPER JUMP & TONEINDOOR CYCLING
12:00SUPER JUMP & TONE

ORAR COPII

LUNI

ORA
STUDIO 4
16:00 - 18:00GIMNASTICA AEROBICA AVANSATI ACADEMIA CAMPIONILOR
18:00 - 19:00DANS PRESCOLARI ACADEMIA CAMPIONILOR
19:00 - 21: 00DANSURI MODERNE ACADEMIA CAMPIONILOR

MARTI

ORA
STUDIO 1
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 3
☚ ☛
STUDIO 4
15:30 - 16:30KARATE DO SHOTOKAN
17:00 - 19:00GIMNASTICA AEROBICA INCEPATORI ACADEMIA CAMPIONILOR
17:30 - 18:30BootCamp Kids
Maya Al Khatib
18:00 - 19:30KYOKUSHIN VICTOR gr.1
19:30 - 21:00KYOKUSHIN VICTOR gr.2
19:30 - 21:30GIMNASTICA AEROBICA
ACADEMIA CAMPIONILOR

MIERCURI

ORA
 ☛
STUDIO 1
 ☛
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 4
☚  
16:30 - 18:30BALET DANCE - SHOW DANCE ART
18:00 -19:00DANS PRESCOLARI ACADEMIA CAMPIONILOR
19: 00 - 21:00GIMNASTICA AEROBICA & MAJORETE
CAMPIONILOR
STREET DANCE ACADEMIA CAMPIONILOR

JOI

ORA
☛  
STUDIO 1
☛  
STUDIO 2
☚  ☛
STUDIO 3
☚  ☛
STUDIO 4
17:00 - 19:00GIMNASTICA AEROBICA INCEPATORI ACADEMIA CAMPIONILOR
18:00 - 19: 30KYOKUSHIN VICTOR gr.1
18:30 -20:30GIMNASTICA AEROBICA & MAJORETE AVANSATI ACADEMIA CAMPIONILOR
19:00 - 21:00DANS MODERN ACADEMIA CAMPIONILOR
19:30 - 21:00KYOKUSHIN VICTOR gr.2
20:30 - 21:00KANGOO KIDS SOBIS

VINERI

ORA
STUDIO 2
STUDIO 3
☚  ☛
STUDIO 4
15:30 - 16:30KARATE DO SHOTOKAN
17:30 - 18:30BOOTCAMP KIDS
17:30 - 19:30BALET DANCE - SHOW DANCE ART
19:30 - 21:30STREET DANCE ACADEMIA CAMPIONILOR

SAMBATA

ORA
STUDIO 1
10:00 - 11:00KANGOO KIDS SOBIS